KONST / Litografier / Litografi 15042027
nr 1504 2027
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Litografi, The arrival of Dumont. Signerad, numrerad 16/J. Bladets mått: 65x50. Oramad i originalmappen Marquis de Sade
Kondition: Mapp med skador.Blad med mjuka veck, ojämnt solblekt.
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:11:21
5.000 kr
6.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
6.600 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
21 nov